Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама хоче врятувати світову фінансову систему від кризи після Brexit

Обама закликав не робити поспішних висновків щодо наслідків виходу Великобританії з ЄС.

Сполучені Штати працюватимуть над забезпеченням стабільності світової фінансової системи після рішення Великобританії покинути Євросоюз.

Про це, як повідомляє Reuters, заявив президент США Барак Обама.

Президент США вважає, що ЄС зможе розробити план подолання кризи у зв'язку з Brexit. Також Обама закликав не робити поспішних висновків щодо наслідків виходу Великобританії з ЄС.

"Важливо розуміти, що люди, які виступають за вихід Великобританії з ЄС — це ті ж самі люди, які вважають, що вона повинна мати доступ до відкритих ринків. Тобто ці люди не виступають проти торгівлі в цілому. І для нас важливо не робити поверхневого аналізу того, що відбувається у Великобританії і ЄС", — резюмував президент США.

Нагадаємо, прихильники так званого Brexit перемогли за результатами референдуму щодо членства країни в Євросоюзі. Так, за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% (17 410 742 громадян), тоді як за збереження членства - 48,1%. (16 141 241 громадян). Після появи попередніх результатів британський фунт впав до мінімуму за 30 років. Падіння британської валюти виявилося серйознішим, ніж під час кризи 2008 року. У той же час петиція про проведення повторного референдуму в Британії швидко зібрала 500 тис. голосів.

brexit

Відео Країни Євросоюзу відмовляються обговорювати із Лондоном умови виходу із ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції