Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама і Путін не змогли домовитися про координацію дій в Сирії

Глави держав провели телефонну розмову, однак домовленості досягти не змогли.

Президенти Росії і США Володимир Путин і Барак Обама не змогли домовитися про координацію дій в Сирії.

Про це пише Reuters.

Офіційний представник Білого дому Джош Ернест заявив, що глави держав провели телефонну розмову, однак угоди досягнути не змогли.

Ернест зазначив, що на саміті НАТО у Варшаві, який відбудеться 8 липня, Обама має намір обговорити з лідерами європейських країн-членів альянсу міграційну кризу в Європі, питання, пов'язані з Росією і Україною, а також підсумки британського референдуму про вихід з ЄС.

Нагадаємо, що раніше постпред РФ при НАТО Олександр Грушко підтвердив проведення 13 липня засідання ради між Росією і альянсом.

Постпред також зазначив, що Москва розраховує продовжити розпочатий на попередній зустрічі обмін думками щодо ситуації в Україні і в Афганістані.

Раніше Столтенберг заявив, що на саміті у Варшаві Україні нададуть політичну і практичну допомогу. Крім того, генсек констатував численні порушення режиму припинення вогню на Донбасі і повідомив, що в черговий раз пролунає заклик дотримуватися режиму тиші та надати спостерігачам можливість працювати на сході України.

Нагадаємо, Петро Порошенко анонсував, що Україна та НАТО узгодять комплексний пакет допомоги від НАТО на Варшавському саміті НАТО. За його словами, цей документ спрямований на зміцнення оборони України за допомогою більш потужних структур безпеки.

Раніше генеральний секретар організації Йенс Столтенберг заявив, що на саміті НАТО у Варшаві будуть прийняті переломні рішення у питанні присутності сил Північноатлантичного альянсу в Східній Європі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції