Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама не дав американським сенаторам спробувати зупинити анексію Криму - Березовець

Політтехнолог переповів розмову із Джоном Маккейном.

Американська розвідка знала про плани можливої анексії Криму, але їм не було з ким ділитися цією інформацією в Україні, оскільки на чолі головної української спецслужби на той момент стояв колишній російський громадянин. Втім, деякі сенатори намагалися перешкодити анексії.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі "1+1" заявив політтехнолог Тарас Березовець.

Експерт розповів, що минулого року у Вашингтоні зустрічався із сенатором-республіканцем Джоном  Маккейном. Той розповів, що коли тільки починалося захоплення Криму Росією, Маккейн та інші сенатори пішли до тодішнього президента США Барака Обами із пропозицією.

"Вони запропонували: "Є Будапештський меморандум. Ви, пане президенте, даєте президентський літак, ми летимо в Крим, повідомляємо про це росіянам, росіяни не будуть збивати літак з американськими сенаторами, туди викликаємо Девіда Кемерона, прем'єр-міністра Британії, і Володимира Путіна. І ми кажемо, що сідаємо за стіл і відповідно до гарантій Будапештського меморандуму розмовляємо, як завершуємо цю кризу". На що президент Обама сказав: "Не втручайтеся в цю ситуацію. Нічого там не буде, ніякого захоплення", - розповів Тарас Березовець.

Ймовірно, вважає експерт, США було вигідно таким чином заманити Росію до "капкану".

ВідеоОбама не дав сенаторам летіти в Крим і зупиняти анексію – Березовець

Сенатор Джон Маккейн під час подій у Криму збирався летіти на півострів, щоб запобігти діям росіян. Проте, каже політтехнолог Тарас Березовець, тодішній президент Барак Обама вирів не втручатись. Ймовірно, вважає експерт, США було вигідно таким чином заманити Росію до "капкану".

Обама не дав сенаторам летіти в Крим і зупиняти анексію – Березовець

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції