Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама переконує, що НАТО залишається об'єднаним у підтримці України в результаті російського вторгнення

За його словами,  НАТО як і раніше консультується з Росією.

Президент США Барак Обама заявив, що НАТО залишається об'єднаним у підтримці України перед російською агресією. 

Як пише УНІАН, про це Обама заявив після  зустрічі з генеральним секретарем Альянсу Єнсом Столтенбергом.

"Ми як і раніше залишаємось об'єднаними у підтримці України в результаті російського вторгнення на українську територію. Ми продовжуємо засвідчувати підтримку державам, які перебувають там на передовій лінії, нашим союзникам по НАТО, щоб переконатися, що вони мають не просто слова підбадьорення, а що ми насправді розгорнули конкретне спорядження, яке дає їм зрозуміти, що 5-та стаття (Вашингтонського договору) щось означає", - наголосив Обама, додаючи, що Альянс залишається стояти пліч-о-пліч з союзниками на сході Європи у виконанні зобов'язань.

"Це не означає, що ми не продовжуємо працювати з Росією у спробі знайти розв'язання проблем в Україні. Ми вважаємо, що важливо зберігати діалог, і НАТО, як і раніше, консультується з Росією у дуже прозорій формі, показуючи незмінність нашої рішучості у захисті наших цінностей та наших союзників, але і також нашого інтересу щодо спроможності зменшити напруження та небезпеки можливої ескалації", - заявив президент США.

Нагадаємо, що в НАТО визнали міць російської армії, яку створив Володимир Путін. Про це заявив головнокомандуючий НАТО в Європі Філіп Брідлав.

За його словами, Путін зміцнює армію, незважаючи на економічні проблеми в країні. При цьому, Брідлав підкреслив, що Кремль створив також і умови, за яких зміг показати силу своїх військ. Зокрема, йдеться про Сирію, Донбас та Крим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції