Обговорення українського безвізу не виявилося в попередньому порядку денному сесії Європарламенту

Також бракує і пункту про про затвердження візової лібералізації для Грузії.

Затвердження безвізового режиму Україна-ЄС поки що не внесено до попереднього порядку денного сесії Європарламенту, яка має відбутися у Старбурзі 24-27 жовтня.

Про це йдеться у проекті порядку денного сесії, який з'явився на сайті Європарламенту.

У відповідному документі також відсутній пункт про затвердження візової лібералізації для Грузії та розгляд питання так званого механізму призупинення безвізового режиму.

Як повідомлялося, 26 вересня комітет Європейського парламенту з громадянських свобод підтримав надання Україні безвізового режиму. Президент України вже готується їхати на саміт, аби обговорити фінальний етап реалізації цього питання. Раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін прогнозував, що саме на цьому саміті буде офіційно оголошено про надання Україні безвізового режиму з ЄС.

Євросоюз визначився із датою проведення саміту Україна-ЄС

24 листопада президент Європейської Ради Дональд Туск разом із президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером прийматимуть українську делегацію на чолі з Петром Порошенком. Головною темою цього буде скасування віз для громадян України. Окрім того, рада міністрів ЄС зажадала до ухвалення рішення визначитися із механізмом, як безвізовий режим може бути призупинений.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: