Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обидві палати парламенту Нідерландів підтримають Угоду про асоціацію з Україною - ЗМІ

Раніше уряд схвалив законопроект про ратифікацію документа.

В Нідерландах Верхня палата парламенту підтримає ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною. Про це пише Новое время, посилаючись на Telegraaf.

Фракція Християнсько-демократичного заклику (ХДП) в Сенаті готова підтримати рішення, знайдене прем'єр-міністром Марком Рютте.

"Знаючи, яку важливість відіграє Угода, депутати ХДП в Сенаті проголосують за ратифікацію", - повідомляє телеканал.

У нижній палаті парламенту уряд без сумнівів отримає більшість голосів, стверджує ЗМІ.

Водночас Нідерландська опозиційна партія D66 висловила підтримку домовленостям, досягнутим урядом Нідерландів та країнами ЄС для завершення ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС, заявив депутат партії D66 Кейс Верхувен у парламенті Нідерландів, передає видання nu.nl.

"Прем'єр-міністр добре використав додатковий час", - сказав він.

Раніше про підтримку домовленостей заявила опозиційна партія GroenLinks.

Видання пише, що готовність D66 підтримати дві коаліційні партії VVD і PVdA поки не дає уряду країни більшості в сенаті Нідерландів. Для отримання більшості не вистачає двох голосів.

Водночас, за даними видання, є очікування, що сенатори від іншої опозиційної партії CDA, незважаючи на позицію лідера партії, який заявляв про необхідність ввести негативні результати референдуму, під час голосування підтримають ратифікацію угоди, що дасть більшість у Верхній палаті парламенту.

Нагадаємо, в Нідерландах пригрозили відмовитися від ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і виставили свої умови: ЄС повинен був заявити, що цей документ не означає додаткових зобов'язань безпеки або фінансового характеру. Також Нідерланди вимагають визнати, що угода не буде надавати українцям права вільно жити і працювати на території ЄС і не буде першим кроком до членства України в ЄС.

Після цього лідери ЄС погодилися з вимогами Нідерландів щодо Угоди про асоціацію з Україною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції