Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Обличчя з роками не молодшає": депутати від БПП не впевнені у власному майбутньому в оновленій партії

Політична сила Порошенка відтепер має назву "Європейська солідарність".

Блок Петра Порошенка "Солідарність" тепер матиме іншу назву – "Європейська солідарність". Оновлена партія провела свій перший з'їзд, на якому обрала екс-президента своїм головою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мистецький арсенал зібрав шанувальників колишнього президента, делегатів та гостей було близько півтисячі. Але справді нових облич небагато, натомість старі тепер не знають, чи візьмуть їх на перейменоване судно. "Я ще не бачив ні очищення, ні нових облич. Я такий, як я є. Я ще не вирішив, чи я буду йти в депутати, чи ні, це по-перше. А по-друге, обличчя з роками не молодшає", - прокоментував процесі в партії народний депутат Богдан Дубневич. "Розпочаті праймеріз, як вирішить громадськість, так і буде", - пояснив голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов.

ВідеоОновлена партія Порошенка провела свій перший з'їзд

Блок Петра Порошенка "Солідарність" тепер матиме іншу назву - "Європейська солідарність". Оновлена партія провела свій перший з'їзд, на якому обрала екс-президента Порошенка главою. Чи оновились обличчя в партії та риторика - у сюжеті.  

Оновлена партія Порошенка провела свій перший з'їзд

Довгожитель української політики Геннадій Москаль вважає, що курс з омолодження парламенту точно не допоможе. "Парламент з кожним очищенням деградує і деградує. Він перетворився на модний клуб, де приходять показати дорогий костюм", - вважає керівник Закарпаття. А ось Ірина Луценко вступила в партію заздалегідь. "Я вчора написала заяву і отримала квиток", - розповіла вона та виявила готовність брати участь у праймеріз.

Один із керівників київської "Солідарності", політик із досвідом Віталій Ярема оновлення підтримує, бо депутатських амбіцій не має. "Для мене питання депутатства не цікаве, в парламенті немає нічого хорошого. Я хочу бути корисним для країни на будь-якій посаді", - заявив екс-генпрокурор. Справді новим може стати поява в списку партії колишнього полоненого релігієзнавця Ігоря Козловського. Його кредо – не політичні амбіції, а політичні цінності. Але остаточного рішення науковець іще не прийняв. "Я пораджуся зі своїми рідними", - пояснив він.

Сам Петро Порошенко ще на порозі Арсеналу розвіяв інтригу – головою партії буде саме він. А на своїх колишніх соратників, які його покинули напередодні, тобто Кононенка та Грановського, образи не тримає. "Я шаную і поважаю вчинки тих членів партії, які підтримують оновлення", - пояснив екс-президент. На відміну од минулого з’їзду, де був прем’єр-міністр Володимир Гройсман, а відео привітання надіслав очільник Києва Віталій Кличко, цього разу до вже екс-президента прийшов лише спікер парламенту Андрій Парубій, та й то із півгодинним запізненням.

Кореспондент ТСН Ольга Василевська

Залиште свій коментар

Вибір редакції