"Тисну руку" і "Обіймаю": нардеп опублікував розмову 2015 року "з голосами" Путіна та Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Телефонна розмова, за інформацією нардепа Деркача, відбулася за два місяці після боїв під Дебальцевим.

Народний депутат Андрій Деркач 9 липня оприлюднив нові "плівки розмов" п'ятого президента України Петра Порошенка. Цього разу, переконує нардеп, діалог відбувався з російським президентом Володимиром Путіним.

За словами Деркача, телефонна розмова була 30 квітня 2015 року, за два місяці після боїв за Дебальцеве. На записах, голоси схожі на Порошенка та Путіна обмінюються жартами та ведуть невимушену розмову.

Зокрема обговорюється питання миротворців на Донбасі та теми Мінської зустрічі. Зокрема "економічні перспективи". Також голос схожий на Порошенка говорить, що перед зустрічами в ТКГ сторони збиралися і планували порядок денний.

"Якщо це цілеспрямовано, якщо буде Ваша ласка, може приїде це Ваш представник ТКГ до Києва. Вони б у Хайді зустрілись там в місії ОБСЄ...", - говорить голос, який "приписують". Порошенку.

Після цього, нібито Порошенко вітає Путіна з Днем солідарності трудящих та жартує.

- З прийдешнім, я не знаю там, раніше називалося Днем солідарності трудящих. Тому, я не знаю в Росії змінили цю назву чи ні.

- Та х..н його знає.

- (Сміється). ми з вами люди, що трудяться, може і до солідарності прийдемо.

- Офіційно в нас називається Свято весни і труду. Ось так.

- Ось як? Романтично.

Також обговорювали "внутрішні справи України", де нібито п'ятий президент зазначив, що "чим далі тим легше" і "довгих черг на посаду українського президента не спостерігається".

"Добре, Володимир Володимирович, тисну руку. Дякую велике" -  каже голос схожий до Петра Порошенка.

"Обіймаю. До побачення", - відповідають з іншого боку.

Деркач переконує, що ці записи до нього потрапили від "журналістів розслідувачів" і їх вже передали до правоохоронних органів..

  • Раніше, 19 травня ексрегіонал Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, на яких нібито записані розмови тоді ще президента України Петра Порошенка, віцепрезидента США Джо Байдена і глави Держдепу Джона Керрі. ДБР відкрило справу через прослуховування нещодавно оприлюдненої розмови.
  • Згодом він опублікував іще одну частину аудіозаписів нібито розмови Петра Порошенка та Джо Байдена. На записах співрозмовники обговорюють кредитні гарантії МВФ, підвищення тарифів та недоторканність голови Нафтогазу Андрія Коболєва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції