Обмовка про "Опоплатформу" та бідкання на атаки з усіх боків: як реагував Порошенко на оголошення екзитполів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Обмовка про "Опоплатформу" та бідкання на атаки з усіх боків: як реагував Порошенко на оголошення екзитполів

Сайт президента України

За його словами, "влада крізь пальці дивилася на активність п'ятої колони".

Експрезидент України та лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко заявив, що його партія була головною мішенню під час парламентських виборів.

Про це він сказав після оголошення екзитполів за результатами виборів до Ради.

"Пів річний виборчий марафон в Україні нарешті завершився. І я хочу подякувати нашій команді, всім і кожному, хто сьогодні віддав голос за "ЄС". Ми зробимо все, щоб виправдати довіру. Це було нелегко. Ми були головною мішенню на цих виборів. На нас була націлене вістря російська пропаганди, п'ята колона проти нас за допомогою силових структур та топ-чиновників часів Януковича постійно влаштовувалися провокації"

"Влада при цьому крізь пальці дивилася на активність п'ятої колони. І, на превеликий жаль, нас, а не окупаційну колону… вибачте, "Опозиційну платформу", атакували", - обмовився політик.

Також Порошенко висловив жаль через те, що деякі демократичні сили не набрали 5% і не долають прохідний бар'єр. Водночас він заявив, що усе через те, що вони не послухали його заклик до об'єднання. "Ми готові в новій Раді представляти інтереси їхніх виборців". За словами Порошенка, екзитполи свідчать, що "ЄС" необхідна Раді та виборцям.

"Поза формальним розподілом на владу та опозицію, ми готові до стратегічної та ситуативної співпраці з усіма, хто підтримуватиме курс на вступ до ЄС та НАТО. Ми державники і ніколи не будемо діяти за принципом "чим гірше, тим краще", - запевнив Порошенко.

Нагадаємо, за результатами ексклюзивного опитування на замовлення ТСН дослідницьких компаній KantAr TNS та INFO SAPIENS станом на 18:00 до Верховної Ради нового скликання проходять 5 партій: перше місце посіла пропрезидентська партія "Слуга народу", за яку проголосувало 44,4% українців. На другому місці - проросійська "Опозиційна платформа - За життя" із результатом у 12,5%. Третя сходинка у партії  "Європейська солідарність" - 8,5%. Четверта сходинка за партією "Батьківщина", яка може розраховувати на 7,7%. До Ради також проходить "Голос" Святослава Вакарчука - 6%.

ТСН.ua
Наступна публікація