Обраний на конкурсі глава "Укрзалізниці" планує одночасно керувати компанією і грати рок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кандидатуру Бальчуна ще мають затвердити.

Поляк Войцех Бальчун, якого напередодні обрали керівником "Укрзалізниці", планує працювати одразу на двох фронтах – керувати відомством та грати у своїй рок-групі. Про це він написав у своєму Фейсбуці.

"Хочу дуже подякувати за привітання та підтримку. Я вирішив кинути виклик одному із найскладніших завдань у своєму житті… Може, не завжди вдасться грати концерти, з очевидних причин, але любов до музики залишається непохитною", - написав Бальчун.

"Я виграв міжнародний конкурс і отримав рекомендацію Комітету з Номінації. Тепер це має затвердити рада міністрів. Якщо все складеться добре і я підпишу контракт – зроблю усе можливе, щоб і тут, і там мною пишалися", - додав він.

 

12 квітня комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств при Мінекономрозвитку обрав Войцеха Бальчуна з 31 претендента на посаду гендиректора "Укрзалізниці".

Саме кандидатуру польського фахівця у транспортній галузі рекомендуватимуть для затвердження на посаді Кабміну. Якщо не буде оскаржень конкурсу і уряд схвалить рішення комітету, іноземець очолить українську залізницю.

Польський фахівець має вищу політологічну освіту, а також ступінь МВА з менеджменту. Працював на керівних посадах у пошті Польщі та головному державному банку країни. Войцех Бальчун має чималий досвід у сфері перевезень.

Фотогалерея Відв'язний рок, хтиві кліпи та успішна кар'єра. Що відомо про рекомендованого керівника "Укрзалізниці" (9 фото)

Зокрема, з 2008 до 2013 року був президентом PKP Cargo - найбільшого в Польщі та інших країнах ЄС логістичного оператора вантажного залізничного оператора, який зареєстровано на Варшавській фондовій біржі.

Водночас Бальчун неабияк захоплюється музикою – у 2013 році, після звільнення з PKP Cargo, рок-гурт Бальчуна під назвою Chemia зазнав сплеску популярності. Деякі кліпи гурту містять настільки відверті сцени, що їх навіть видаляють з Youtube.

Залиште свій коментар

Вибір редакції