Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обшук у Держприкордонслужбі: згадки про Литвина і донецькі номери машин прокурорів

Прикордонники назвали дії військової прокуратури постановочним шоу і провокацією.

Обшуки в головному офісі Держприкордонслужби та її підрозділах на Закарпатті за версією військових прокурорів пов'язані з незаконною вирубкою цінних порід дерев у Карпатах і продажем деревини на суму півтора мільйони доларів. Прикордонники ж кажуть, що в цій справі активно співпрацюють зі слідством, прокурори мають вільний доступ до всіх документів і влаштовувати силовий штурм приміщень не було жодної потреби, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поки оперативники працювали в кабінетах першого заступника голови служби Василя Серватюка та в одного з керівників департаментів, на вході з'явилися військовослужбовці мобільного прикордонного загону в повній бойовій амуніції і з автоматами. "Ми не знаємо, яких провокацій можна очікувати. Завдання наше в цей період – забезпечити безперебійну охорону державного кордону. На підсилення охорони адміністрації прибули наші військовослужбовці", - пояснив речник ДПСУ Олег Слободян.

Відео З вибитими дверима та журналістами провели обшук в офісі ДПСУ і на кордоні з Словаччиною

Військові перекрили всі входи та виходи, відвідувачів усередину не пускали. Виняток дозволили лише народному депутату Олегу Петренку. Той розповів, що почув про обшук у новинах і висунув свою версію того, що відбувається. "Складається враження, що колишній клан Литвиних, котрий мав своє керівництво тут, десь намагається через військову прокуратуру та інших дискредитувати теперішнє керівництво Держприкордонслужби", - заявив нардеп.

Київський обшук тривав понад шість годин. Першим вийшов керівник групи слідчих. Він нічного не схотів коментувати, сів у дорогу іномарку з донецькими номерами і поїхав геть. Через пів години почали виходити і його колеги. Вони вилучили кілька стосів документів і також від коментарів пресі утримались.

Ближче до вечора на сайті військової прокуратури з'явилось повідомлення, що прокурори справді проводили обшук і вручили підозри чотирьом військовослужбовцям. Усіх підозрюють у службовому недбальстві, за котре їм загрожує до п'яти років ув'язнення. Держприкордонслужба звернеться до генпрокурора Юрія Луценка із заявою про перевищення службових повноважень працівниками військової прокуратури під час обшуків.

Кореспондент ТСН Дмитро Святненко

Залиште свій коментар

Вибір редакції