Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обшуки у кримських татар є репресивною політикою РФ - МЗС України

Українські дипломати вимагають негайного звільнення п'яти заарештованих 13 жовтня кримських татар.

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку з проведенням 12 жовтня 2016 року окупаційною владою Криму серії обшуків у будинках кримських татар, неправомірним затриманням та наступним арештом п'яти громадян України.

Про це йдеться у заяві українських дипломатів.

В українському МЗС переконані, що такі дії Російської Федерації є продовженням її репресивної політики, спрямованої на залякування населення півострова з метою подавлення будь-яких проявів інакомислення і громадського спротиву незаконній окупації.

"РФ власноручно насаджує терор на захопленій внаслідок збройної агресії українській території, сіє там страх і безправ'я, грубо порушує базові норми міжнародного права, демократичні права і свободи", - йдеться в заяві.

МЗС України вимагає негайного звільнення п'яти заарештованих кримських татар, а також інших громадян України, які незаконно утримуються зараз в неволі російською окупаційною владою.

"Закликаємо міжнародних партнерів України до посилення тиску на Російську Федерацію з вимогою припинити переслідування і репресії на етнічному та релігійному ґрунті в тимчасово окупованому Криму", - заявили українські дипломати.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял заявив, а також ще трьох членів Меджлісу викликали на допит в ФСБ у справі Ільмі Умерова.

Відео Перевернені меблі, діти в сльозах: в мережі з'явилося відео обшуків кримських татар силовиками ФСБ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції