Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОБСЄ внесла росіян до списку спостерігачів на українських виборах – ЗМІ

Участь усіх держав-учасниць Організації не є обов'язковою.

Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ нібито включило двох громадян РФ до складу місії зі спостереження за виборами президента України 31 березня 2019 року попри відмову МЗС України реєструвати росіян.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на дипломатичні кола.

Разом з цим, за словами співрозмовника агентства, ніде в зобов’язаннях ОБСЄ не зазначено, що для участі у місії БДІПЛ із спостереження за виборами мають бути обов’язково запрошені представники від усіх держав-учасниць Організації.

Так, у параграфі 8 Копенгагенського документу ОБСЄ передбачено, що запрошення спостерігачів від країн-учасниць Організації відбувається таким чином, як це допускає законодавство. "Оскільки законодавством України Росія визнана як держава-агресор та окупант, то цілком логічною та правовою є позиція України щодо відмови у реєстрації громадян РФ спостерігачами на виборах в Україні", - зазначив співрозмовник.

Раніше Центральна виборча комісія РФ направила до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів ОБСЄ на виборах президента України. Лавров стверджує, що Москва отримала запрошення на українські вибори.

Своєю чергою очільник МЗС України Павло Клімкін заявив, що його відомство не буде реєструвати офіційних спостерігачів від РФ на українських президентських виборах і сподівається на таке ж рішення від Центральної виборчої комісії.

У Раді запропонували заборонити спостерігачам з РФ брати участь в українських виборах.

ВідеоВибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

В Україні через тиждень офіційно стартує президентська виборча кампанія. На кого робити ставку? За кого голосувати на виборах президента? Час "Х" наближається. І всі, хто захоче покерувати державою мають 5 тижнів, щоб подати необхідні документи до ЦВК. 

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції