Обурені вчинком Барни депутати від "Народного фронту" зустрілися з Порошенком

У суботу одразу три гілки влади зроблять спільну заяву щодо подій у парламенті 11 грудня.

Пізно ввечері обурені вчинком Олега Барни депутати фракції "Народний фронт" прийшли на Банкову на зустріч із президентом Петром Порошенком.

На ганку адміністрації президента члени "Народного фронту" заявили, що вчинок Барни у парламенті, коли член президентської фракції застосувує фізичну силу до прем'єра, є ганебним, руйнує єдність у коаліції і розхитує ситуацію в Україні.

"Якщо зранку я вважав, що це емоційний вчинок пана Барни, то зараз я чітко бачу, що він виконував чиюсь волю, - заявив народний депутат Антон Геращенко. - Чию - час покаже. В першу чергу політичні сили мають припинити взаємні звинувачення, коли окремі депутати з коаліції публічно ображають один одного, і припинити підкилимну боротьбу. Тому що Україна потребує єдності".

Зустріч тривала півтори години. Президент, за словами депутатів, ще раз заявив, що підтримує рішення фракції БПП про виключення Олега Барни із своїх лав. "Народний фронт" домовився, що відтепер зустрічатиметься із Порошенком регулярно.

"Ми вийшли на конструктив, - заявив по закінченню зустрічі лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак. - Обговорили питання реформи податкового кодексу, судочинства, було узгоджено, що нам треба покращити координацію всіх чотирьох фракцій коаліції".

"Виступало багато депутатів. Зустріч пройшла конструктивно, - додав депутат Сергій Пашинський - У всіх вистачило здорового глузду. Це був холодний душ, який дасть нам можливість трішки подивитись на ситуацію під іншим кутом. Ми повинні зрозуміти одну річ - всі кроки повинні бути зважені і відповідальні. Ви знаєте - немає проблеми Барни, є трошки інша проблема - ми рік тому підписали коаліційну угоду і ми зобов'язані її виконувати. Так, у нас є проблеми, коаліція переживає якісь кризи, саме тому ця ситуація трішки скорегує точки зору і ми більш відповідально будемо ставитись до тих зобов'язань, які ми брали на виборах. Ми не брали, вибачте, зобов'язань бити один одного. Досить робити дешеву популярність, треба працювати".

За даними депутатів, у суботу одразу три гілки влади - уряд, президент і Верховна Рада - зроблять спільну заяву щодо подій у парламенті 11 грудня. В заяві йтиметься про необхідність єдності у спільній роботі.

Нагадаємо, Барна у Верховній Раді накинувся на прем'єр-міністра України, вхопивши його за інтимне місце, і спробував стягнути з трибуни. Керівник фракції БПП Юрій Луценко вибачився за такії дії свого колеги і засудив їх.

ВідеоПід час виступу прем'єр-міністра у Верховній Раді сталася масова сутичка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: