Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Обзивав і його, і мене": мати Балуха розповіла про тюремника, через якого її синові подовжили строк

За її словами, політв'язень не витримав цих принижень і вдарив начальника колонії.

Політв'язню Кремля Володимиру Балуху подовжили термін ув’язнення з 3,5 до 5 років через те, що він вдарив начальника колонії, який обзивав і самого засудженого, і його матір.

Про це в інтерв’ю Українській правді розповіла мати в’язня Кремля Наталія Балух.

"Коли Вова був у СІЗО, начальник колонії обзивав його всяко і мене обзивав. Вибачте за вираженіє... "Яка бл*дь тебе родила, такого ублюдка". Син не витримав і вдарив його. А той не видержав і здачі дав. То йому за це ще два года дали", - розповіла жінка.

Окрім цього, вона розповіла, що сусіди її не підтримують. "Усі українці стали рускими! Тут зараз знаєте як… Якщо людину не знаєш – не можна йому душу одкривати. Всі один одного бояться. Таке життя у нас склалося, що ми живемо в окупації", - сказала Наталія Балух.

Разом з тим, вона додала, що з добрим словом приїжджають з інших міст, а кримські татари допомагають у побутових справах.

Раніше мати політв'язня також заявила, що не проситиме президента РФ Володимира Путіна про помилування сина. Просити - це визнати свою провину, - сказала вона.

ВідеоАдвокати Балуха планують оскаржувати незаконний вирок кримських окупантів

Політв'язня самопроголошений кримський суд напередодні засудив до 5 років позбавлення волі та штрафу у рамках сфальшованої справи про побиття тюремника. Два роки тому кримчанина ув'язнили за проукраїнську позицію, за надуманим звинуваченням у зберіганні боєприпасів засудили до трьох з половиною років колонії. Бранець Кремля голодує на знак протесту, сьогодні - 110-й день, відколи Балух відмовився від їжі.

Адвокати Балуха планують оскаржувати незаконний вирок кримських окупантів

Нагадаємо, 5 липня так званий "суд" засудив Балуха до п'яти років позбавлення волі в рамках двох кримінальних справ. Його також зобов'язали виплатити штраф у розмірі 10 тисяч рублів. 

Спершу Володимира Балуха засудили до трьох років і семи місяців колонії-поселення за звинуваченням у нібито незаконному зберіганні боєприпасів. Правозахисники вважають, що його репресували за проукраїнську позицію, зокрема за прапор України, вивішений у дворі його будинку.

19 березня Балух оголосив безстрокове голодування. Адвокат Ольга Дінзе наголошувала, що український активіст за час голодування втратив 30 кг ваги. Сам ув’язнений неодноразово повідомляв про знущання над ним в Сімферопольському СІЗО

Вибір редакції