Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очевидці стверджують, що у маєтку Клюєвих хазяїв не бачили більше року

ГПУ обшукує будинки чиновників часів Януковича.

На території маєтку братів Клюєвих, який розташований на майже 10 гектарах землі під Києвом, нині перебуває лише незначна кількість охоронців. Про це повідомив ТСН охоронець сусіднього будинку.

Хазяїв не бачили на цій території щонайменше рік.

"Їздили, їздили, а потім в один момент перестали. Ще торік вони їздили. Охорона є, але дуже їх мало, рідко-рідко появляються", - розповів чоловік.

На величезній території у хвойному лісі розташовані цілі палаци, є футбольне поле, тенісні корти та багато інших об'єктів.

Сьогодні, 21 червня, від самого ранку обшукували маєтки екс-чиновників часів Януковича Андрія Клюєва і Володимира Сівковича. Як повідомила  речниця генерального прокурора, обшук організовано Управлінням спеціальних розслідувань ГПУ.

Відео Генеральна прокуратура обшукала будинки Клюєва та Сівковича

Також у ГПУ наголосили, що обшуки тривають у восьми об'єктах, і не лише у Клюєва та Сівковича.

У листопаді 2015 року ГПУ заявили, що безпосереднє рішення про розгін студентів Євромайдану ухвалив Віктор Янукович, який дав відповідне доручення Віталію Захарченку та Андрію Клюєву. Як зазначив тоді Горбатюк, кожен із них доручив реалізацію цього плану тодішньому заступнику секретаря РНБО Володимиру Сівковичу, очільнику київської міліції Валерію Коряку та голові Київської міської держадміністрації Олександру Попову.

Слід зазначити, що слідчі ГПУ помилились адресою під час обшуків. Вони спочатку прибули до помешкання нардепа Олега Ляшка, що викликало в нього хвилю обурення і звинувачень у репресіях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції