Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очільниця ДБР дала завдання всім теруправлінням показати результати розслідувань

Венедіктова провела першу нараду після призначення.

У п'ятницю, 3 січня, у Державному бюро розслідувань відбулася координаційна нарада за участю т.в.о. директора ДБР Ірини Венедіктової та керівників територіальних управлінь Державного бюро розслідувань, йдеться у повідомленні на сайті відомства.

Під час наради керівники теруправлінь ДБР надали вичерпну інформацію щодо розслідувань резонансних кримінальних проваджень, а Венедіктова наголосила, що такі наради відбуватимуться на постійній основі.

"Це наша перша спільна зустріч. Надалі подібні наради проводитимуться систематично. Тому я вимагаю від кожного територіального управління конкретних результатів розслідувань кримінальних проваджень", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше 3 січня Венедіктова анонсувала аудит у Бюро. "Після реорганізації Державного бюро розслідувань у правоохоронний орган проведення аудиту є невід'ємною частиною заходів, необхідних для налагодження роботи ДБР", - зазначила вона.

1 січня в ДБР визнали, що торік не впоралися із завданнями та викликами, котрі стояли перед бюро. Як повідомлялося, 24 грудня 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав закон про перезавантаження ДБР. 27 грудня Зеленський призначив іншим указом Венедіктову на пост тимчасової керівниці ДБР. 

Відео Зеленський звільнив голову ДБР та призначив на його місце "слугу народу" Ірину Венедиктову

Зеленський звільнив голову Державного бюро розслідувань Романа Трубу. Тимчасовою виконувачкою обов'язків директора відомства призначено Ірину Венедиктову. Про те, що депутатка від "Слуги народу" може очолити ДБР, подейкували вже давно.  

Зеленський звільнив голову ДБР та призначив на його місце "слугу народу" Ірину Венедиктову

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції