Очільниця МВФ розповіла, чому затягується рішенння про виділення Україні третього траншу

Чимало рішень для виділення коштів має ухвалити український парламент.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду оцінить виконання Україною реформ і ухвалить рішення про виділення Києву третього траншу кредиту, лише після того, як буде виконана робота за поточними зобов'язаннями.

Про це сказала директор-розпорядник фонду Крістін Лагард, - пише УНІАН.

Лагард відзначила, що українська влада зробила чимало за останні два роки в економіці та соціальній сфері. Проте ще чимало рішень має ухвалити український парламент. 

"Це технічні моменти. Але їх теж потрібно виконати. Робота має бути зроблена", – сказала Лагард.

Вона переконана, що український президент Петро Порошенко і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман докладуть усіх зусиль, щоб завершити роботу. 

Нагадаємо, що міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що узгодження МВФ і Україною оновленого меморандуму в рамках другого перегляду програми розширеного фінансування EFF є "питанням кількох днів".

Цього року Україна розраховує отримати від МВФ хоча б 1,7 млрд доларів кредиту. Ці гроші Київ чекає вже майже рік. Виділення траншу від МВФ автоматично розблокує фінансову допомогу від інших донорів – кредитні гарантії від США на 1 млрд доларів і стабілізаційний кредит від Європейського Союзу.

ВідеоМВФ готовий підписати меморандум про співпрацю з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: