Очільник НКРЕ поскаржився на важкі взаємини із Кононенком

Вовк заявив, що їх із депутатом намагалися помирити. 

Глава Нацкомісії з регулювання електроенергетики Дмитро Вовк заявив про те, що має важкі взаємини із нардепом Ігорем Кононенком.

За словами Вовка, йому неодноразово доводилися відмовляти парламентарю у його проханнях.

"У нас важкі стосунки, тому що він неодноразово просив про речі, в яких я йому відмовляв… Він говорив, що Крючкови з "Енергомережі" - непогані менеджери. Потім він свою думку змінив, а я зрозумів, що на нього не потрібно ображатися. До нього, як до заступника голови фракції, приходить багато людей з проханнями, і він іноді в командному тоні намагається це ретранслювати. Однак у мене немає завдання їх виконувати", - сказав очільник НКРЕ в інтерв'ю виданню "Економічна правда".

Вовк додав, що його та Кононенка намагалися помирити "на високому рівні".

Також високопосадовець розповів, що зустрічається із президентом України Петром Порошенком із його ініціативи.

"Активно зустрічалися в 2015 році, коли були проблеми з накопиченням вугілля. Я ініціював ряд зустрічей. Зараз зустрічаємося раз в квартал за його ініціативою. Бувають якісь термінові питання", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше голова Нацкомісії з регулювання електроенергетики Дмитро Вовк розповів про сварки главою НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим через субсидії для населення на послуги ЖКГ. За словами Вовка, "Нафтогаз" не проводить протоколи взаєморозрахунків через те, що хоче підписати з усіма ТКЕ і облгазами додаткові угоди, якими будуть введені штрафні санкції, якщо держава з запізненням проводитиме нарахування субсидій.


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: