Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очільник Пентагону планує приїхати в Україну для поглиблення співпраці у військовій сфері

У США також сподіваються на співпрацю у сфері безпеки між Пентагоном, ЄС та Україною

Міністр оборони США Єштон Картер заявив, що планує відвідати Україну для налагодження співпраці у військовій сфері, пише "ТАСС".

Поміж тим, Картер також висловив бажання ще раз зустрітися із українським колегою Степаном Полтораком.

Як зазначив Картер сьогодні під час польоту до Німеччини, він планував відвідати Україну в рамках минулого візиту до Європи, втім плани довелось дещо змінити.

"Їхній міністр оборони дуже хороший професіонал. Я багато працюю з ним, зустрічав його кілька разів в Європі і сподіваюся поїхати туди", - підкреслив очільник Пентагону.

При цьому Картер наголосив, що сподівається на довготривалу співпрацю у сфері оборони між Україною, США та ЄС.

"Думаю, що і ми, і Європа надовго збережемо партнерство з Україною у сфері безпеки", - сказав він, додавши, що виконання мінських угод на Сході України все ж залишає бажати кращого.

Нагадаємо, Пентагон надасть фінансову підтримку країнам, які будуть протистояти Російській Федерації. Крім цього, США також збільшать фінансування країнам для боротьби з тероризмом, торгівлею наркотиками та стримування Китаю. Зокрема, серед держав, які отримають гроші від Америки є Таджикистан. У Пентагоні вважають, що саме в цій країні поширені репресії та "придушення політичної активності".

Поміж тим, у США заявили, що обльоти американських кораблів літаками російських ВКЗ можуть рано чи пізно призвести до випадкового військового зіткнення. У США наголошують, що обльоти створюють ситуацію, коли капітан повинен вжити будь-які необхідні заходи для захисту корабля і при цьому не зобов'язаний запитувати дозволу вищого командування на ті чи інші дії. На його думку, це створює ризик невірної оцінки ситуації".

Залиште свій коментар

Вибір редакції