Очільник Запорізької ОДА зробив своїм радником "менеджера сім'ї" Януковича - ЗМІ

Як стверджують журналісти, у радника простежується непрямий зв'язок з компанією "Танталіт", яка орендувала землю в Межигір'ї.

Радник голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля Максим Шишлов є власником фірми, причетної до компанії "Танталіт". Також він працював головним бухгалтером і членом наглядової ради держкомпанії "Надра України", через яку колишньому президенту України Віктору Януковичу вдалося приватизувати Межигір'я.

Про це йдеться в розслідуванні журналіста Геннадія Матвієнко на сайті 061.ua.

Як йдеться в розслідуванні, у 2007 році, коли Янукович був прем'єр-міністром і проживав на держдачі комплексу "Межигір'я", яка перебувала на балансі Держуправління справами, він запропонував передати комплекс під свій контроль - на баланс Кабінету міністрів. Коли це сталося, Кабмін віддав Межигір'я Міністерству охорони навколишнього природного середовища, яке тоді очолював соратник Януковича Василь Джарти. Незабаром Межигір'я передали НАК "Надра України", яке у той час очолював Едуард Ставицький.

Очільник Запорізької ОДА зробив своїм радником "менеджера сім'ї" Януковича - ЗМІ
06153.com.ua

Радник голови Запорізької ОДА Шишлов тоді працював в "Надра України" головним бухгалтером і через два місяці держкомпанія "Надра України" віддала комплекс "Межигір'я" компанії "Танталіт", в обмін на два занедбаних палаци в центрі Києва.

Як стверджує журналіст, у Шишлова простежується непрямий зв'язок з компанією "Танталіт", яка орендувала землю в Межигір'ї.

У розслідуванні йдеться про те, що спільно з екс-директором фінансової компанії "Крос Капітал" Шишлов володіє фірмою "Макді". Цій фірмі належить 29% ПрАТ "Макіївський комбінат комунальних підприємств". До цього 75% Макіївського комбінату володіла фірма "Крос Капітал", яка спільно з орендарем Межигір'я - фірмою "Танталіт" - володіла фондом Домінанта. Цей фонд був пов'язаний з переможцями багатомільярдних тендерів за часів президентства Януковича.

Зауважимо, що Максим Шишлов був помічником нардепа 7 скликання донецького регіонала Валерія Омельченка. Останній - зять покійного Василя Джарти.

Нагадаємо, що, як вдалось з'ясувати з відкритих джерел в Інтернеті, сам очільник Запорізької ОДА Костянтин Бриль має неоднозначну політичну біографію. Так, у 2008 році генерал митної служби Микола Салагор звинуватив Бриля в тому, що той сприяв ліквідації Вадул-Сиретської митниці. Також він заявив, що теперішній голова Запорізької області був наближений до скандального екс-очільника української митниці Валерія Хорошковського, якого призначили на посаду 24 грудня 2007 року. Саме за Хорошковського Бриля призначили директором Департаменту власної безпеки Державної митної служби України.

Також відомо, що у 2010 році Костянтин Бриль перейшов на роботу в СБУ. Через кілька місяців Віктор Янукович призначає Валерія Хорошковського головою Служби безпеки. Загалом Бриль пропрацював у відомстві сім місяців, а потім став радником голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка. Згодом його призначили заступником начальника управління з питань внутрішньої політики Київської ОДА.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: