Очільника Офісу президента призначили на ще одну керівну посаду: чим опікуватиметься Єрмак

Очільника Офісу президента призначили на ще одну керівну посаду: чим опікуватиметься Єрмак

Фото: УНІАН

Єрмак очолюватиме президію новоствореного Конгресу місцевих та регіональних влад.

Керівник Офісу президента Андрія Єрмака став очільником президії Конгресу місцевих та регіональних влад при президенті. Голосування відбулося на засіданні президії Конгресу та Національної ради реформ у четвер, 29 липня.

Трансляція заходу велась на сторінці Офісу президента.

Учасники засідання одностайно підтримали кандидатуру очільника Офісу президента. Своєю чергою, Єрмак подякував за довіру і висловив сподівання, що виконає усі завдання, і що Конгрес досягне тих цілей, які були визначені від початку його роботи. 

За його словами, Конгрес повинен стати органом, "який збалансує потреби держави і кожної окремої громади", і він буде вирішувати питання, які не можуть вирішити громади. Єрмак додав, що члени президії Конгресу місцевих та регіональних влад проводитимуть засідання щомісяця.

"Щомісяця вищі посадові особи України та члени Конгресу розглядатимуть пропозиції обох палат і генеруватимуть рішення шляхом законодавчих ініціатив у межах повноважень Кабінету міністрів України. Цей механізм дуже простий і дуже ефективний", - заявив Андрій Єрмак.

До слова, Конгрес місцевих та регіональних влад створили замість Ради розвитку громад та територій. Він є консультативно-дорадчим органом при президентові.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що Конгрес – це майданчик, де очільники областей та органів місцевого самоврядування одразу напряму можуть проговорювати шляхи вирішення проблем з міністрами, керівництвом Офісу президента України, своїми колегами з інших регіонів.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація