Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеський депутат відхрестився від хабара НАБУ: "вигадка і провокація"

Бабенко стверджує, що не пропонував детективу сотні тисяч доларів.

Депутат одеської облради Олег Бабенко, якому НАБУ закидало спробу дати хабар детективові у півмільйона доларів, назвав розповсюджену інформацію провокацією.

Оприлюднені заяви Бабенко охрестив “мильною бульбашкою”, яка не має під собою реальних підстав.

"Я категорично відкидаю всі звинувачення на мою адресу і вимагаю від НАБУ, якщо у них є честь і совість, або оприлюднити будь-які докази проти мене, аудіо, відео - що завгодно, або вибачитися", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Информация, которая появилась в некоторых СМИ с подачи НАБУ о том, что я якобы причастен к предложению взятки 500 тыс. д...

Опубліковано Oleg Babenko 12 січня 2018 р.

Також одеський депутат додав, що інформація про повідомлення йому підозри нібито також не відповідає дійсності.

"Підозру" мені ніхто не вручав. Найближчим часом я повернуся до Києва і сам прийду в НАБУ і хочу отримати від них зрозумілі пояснення щодо поширеної брехні", - наголосив Бабенко, додавши, що готовий відстоювати правоту в суді.

Нагадаємо, 12 січня у Національному антикорупційному бюро повідомили про те, що депутата Одеської облради викрили на пропозиції хабара детективу НАБУ. За даними Бюро, чоловік міг бути причетний у пропозиції $ 500 тисяч співробітнику НАБУ  в обмін за зняття арешту з рахунків приватного товариства, задіяного, за даними слідства, у корупційній схемі з заволодіння коштів місцевого бюджету Одеси. Прізвища Бабенка не називали, однак про це, що може бути саме він, писали одеські ЗМІ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції