Одеський губернатор "запозичив" привітання жінок з 8 березня у російських колег

Дата публікації
Перегляди
4042
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Одеський губернатор "запозичив" привітання жінок з 8 березня у російських колег

Матвійчук позичив слова привітання з 8 березня у російських колег / Фото: timer.od.ua

Українські блогери спіймали одеського губернатора на плагіаті.

В привітанні одеського губернатора Едуард Матвійчука жінок з 8 березня блогери знайшли декілька дослівних запозичень не лише з привітань його українських колег, а і російських.

З поширеного прес-службою Одеської облдержадміністрації вітання, фразу "Ми вдячні вам за все те, що може бути створене тільки теплом жіночих сердець" губернатор списав з листа свого колеги – губернатора Мурманської області (Росія) Дмитра Дмитрієнка. Пан Дмитрієнко цими словами привітав мурманчанок в 2010 році.

Ще одна фраза "Своїм теплом і жіночністю ви надихаєте чоловіків на підкорення нових вершин і наповнюєте затишком і гармонією наші будинки" – рік тому була озвучена в привітанні губернатора Донецької області Анатолія Близнюка.

Треба зауважити, що губернатор Оренбурзької області (Росія) Юрій Берг постраждав більше за всіх – у нього Матвійчук списав цілих два абзаци.

В цілому привітання містило 8 абзаців, з яких відносно унікальним текстом залишилося лише звернення "Дорогі жінки Одещини" і підпис самого губернатора.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4042
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація