Одеський порт та судна біля причалів щодня гудками підтримуватимуть єдність України

Дата публікації
Перегляди
1379
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Одеський порт та судна біля причалів щодня гудками підтримуватимуть єдність України

В Одеському порту щодня гудками підтримуватимуть єдність України

Портовики Одеси виступають за збереження миру і єдності країни.

Одеський морський торговий порт і судна, що стоять біля причалів, щодня включатимуть звукові сигнали на підтримку єдності України. Про це повідомили у прес-службі адміністрації порту.

Як повідомляється, таке рішення було прийнято Центральною радою профспілки Одеського порту та узгоджено з адміністрацією порту. 

Так, з 22 травня щодня в обідню перерву (з 13.00 до 14.00) на території Одеського морського порту періодично включатимуться звукові сигнали.


"Таким чином, портовики Південної Пальміри висловлять свою підтримку акції маріупольських колег, усіх громадян країни, які виступають за збереження миру і єдності України. Також подавати гудки будуть і судна портового флоту порту, й інші судна і кораблі, що стоять біля причалів", - повідомили у прес-службі.

За словами голови профспілки Володимира Зайкова, порт висловлює солідарність з "маріупольськими колегами, оскільки немає нічого важливішого за стабільність і спокій на наших українських землях". За його словами, будь-яка дестабілізація в одному секторі економіки неминуче позначається на роботі інших, суміжних галузей. Виробнича діяльність порту зв'язана тисячами ниток співпраці з підприємствами металургійної, гірничодобувної, хімічної промисловості і машинобудування Донецького регіону, у значному ступені залежить від ритмічності роботи Донецької залізниці.


"З іншого боку, доходи експортно орієнтованих підприємств Сходу залежать від стабільної роботи морських портів Півдня і Південного Сходу. Будь-які політичні потрясіння в портах можуть призвести не лише до зниження вантажообороту, скорочення зарплат трудящих і кількості робочих місць на причалах, а й до таких самих наслідків на сотнях підприємств, які відправляють свою продукцію через ці причали. Тільки спокійна, злагоджена робота трудових колективів і стабільна, системна взаємодія між українськими підприємствами може забезпечити упевнене зростання української економіки", - зазначив голова профспілки Одеського порту.

Як повідомлялося раніше, кримські окупанти без України заморожують розвиток портів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1379
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація