Один із членів європейської делегації в Криму виявився сином екс-фігуранта Гаазького трибуналу

Воїслава Шешеля звинувачували у військових злочинах під час війни в Хорватії та Боснії.

Один з членів сербської делегації, яка приїхала в окупований Росією Крим, Александр Шешель є сином колишнього фігуранта Гаазького трибуналу Воїслава Шешеля.

На це звернули увагу волонтери проекту "Миротворець".

Шешель-молодший – секретар президії Сербської радикальної партії, його батько – лідер цієї партії.

У 2003 році Воїслав Шешель був звинувачений Міжнародним кримінальним трибуналом з колишньої Югославії в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі, підбурюванні до геноциду, скоєнні вбивств, тортур, переслідувань та жорстокому поводженні з несербами під час війни в Хорватії та Боснії в 1991-1993 роках. Прокурори вимагали для нього 28 років в'язниці. Сам Шешель все заперечував.

У 2014 році Воїслава Шешеля звільнили за станом здоров'я, сербські лікарі казали, що у нього рак товстої кишки, який поширюється на печінку. Перед поверненням в Сербію Шешель казав, що їде на батьківщину не для лікування, а помсти.

Рік тому, в березні 2016-го року Міжнародний кримінальний трибунал з колишньої Югославії виправдав Воїслава Шешеля за всіма статтями.

Нагадаємо, російські і кримські ЗМІ повідомили, що в окупований Крим прибула делегація політиків з Європи і України з триденним візитом. До складу делегації увійдуть депутати Європарламенту та національних парламентів країн Прибалтики, Німеччини та Великобританії, а також політики з Бразилії, Киргизії та України. Прізвища українських політиків не називаються.

Делегація перебуватиме на анексованому півострові з 19 по 21 березня.

ВідеоГаазький трибунал повністю виправдав Воїслава Шешеля

Залиште свій коментар