Один із ідеологів "Слуги народу" пояснив, які ідеї сповідує пропрезидентська партія

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Один із ідеологів "Слуги народу" пояснив, які ідеї сповідує пропрезидентська партія

УНІАН

За словами Микити Потураєва, для реалізації ідей партійцям слід сформувати Уряд.

Партія "Слуга народу" сповідує ідеологію лібералізму лібертаріанського напряму із застосуванням ідей прогресивного капіталізму, який наразі відроджується на Заході.

Про це в інтерв’ю виданню theБабель розповів радник команди Володимира Зеленського з політичних питань та один з головних ідеологів "Слуги народу" Микита Потураєв.

За його словами, ідеї прогресивного капіталізму Джозефа Стігліца є старою політичною ідеологією, що передбачає свободу підприємництва, комфортні умови для приватної ініціативи, компактну державу, функції якої обмежені підтриманням безпеки та судової системи, охороною здоров'я, освітою і соціальним захистом. "Держава повинна мати достатньо ресурсів для того, щоб замовляти у приватних підприємців їй потрібне, або оплачувати те, чого потребують люди, які не можуть за себе заплатити", - переконаний Потураєв.

Для досягнення визначених цілей він пропонує визначити потрібний результат, розділити симптоми та хворобу, і як це лікувати. "Щоб провести коректну ревізію, потрібно зайти в Кабмін", - констатував один з головних ідеологів "Слуги народу".

Нагадаємо, від 3 до 13 липня 2019 року рейтинг "Слуги народу" серед виборців складав 52,3%, йшлось у даних Київського міжнародного інституту соціології. Друге місце обіймає "Опозиційна платформа – "За Життя" (10,3%), розгубивши за тиждень майже чотири відсотки. Рівень підтримки партії Петра Порошенка "Європейська солідарність" також опустився з 9,2% до 7,9%. ВО "Батьківщина" може розраховувати на 5,8%. До парламенту проходить партія Ігоря Смешка "Сила і Честь" із підтримкою в 5,1%, заробивши один відсоток. 

Наступна публікація