Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один із кандидатів у президенти зареєструвався на засідання в Раді і одночасно "висів на турніку" у Вінниці – ЧЕСНО

Один із кандидатів у президенти зареєструвався на засідання в Раді і одночасно "висів на турніку" у Вінниці – ЧЕСНО

Депутати продовжують прогулювати засідання.

Кандидат у президенти Юрій Бойко 1 березня здійснив письмову реєстрацію на ранкове засідання Верховної Ради, а вже через годину був на зустрічі в спортивному клубі у Вінниці.

Про це повідомляє громадський рух "ЧЕСНО".

Зазначається, що 1 березня об 11:00 телеканал 112 вів пряму трансляцію зустрічі Бойка у Вінниці із тренерами українських збірних. Він обіцяв підтримувати спорт та трохи попідтягувався на турніку.

Бойко на 112
ЧЕСНО

Водночас, всього на годину раніше Бойко здійснив письмову реєстрацію на засідання парламенту. Також він зареєструвався і на вечірнє засідання. У той день у Верховній Раді була Година запитань до уряду.

"Нагадаємо, ст. 84 Конституції України передбачено, що народні депутати на засіданнях Верховної Ради голосують особисто", - зазначають активісти.

Нагадаємо, віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко голосувала на ранковому засіданні парламенту 26 лютого за п’ять законопроектів, фізично перебуваючи у цей момент в Одесі разом із президентом Петром Порошенком.

Відео Розкол в "Опоблоці". Бойка та Льовочкіна виключили з фракції

Розсварились та оформлюють розлучення. Сьогодні із "Опоблоку" виключили співголову фракції, кандидата у президенти Юрія Бойка та впливового нардепа Сергія Льовочкіна. Фактично це - фінал в історії політичного союзу олігархів Ріната Ахметова та Дмитра Фірташа.

Розкол в "Опоблоці". Бойка та Льовочкіна виключили з фракції

Залиште свій коментар

Вибір редакції