Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один танк за 10 років та заборговані зарплати: Зеленського шокували заводи "Укроборнпрому" в Харкові

Президент заявив, що там "ставляться до людей, як до худоби".

Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту до Харкова відвідав авіаційний завод та завод імені Малишева, і був "шокований".

Про це він сказав 6 листопада під час наради в Харкові із питань "Укроборонпрому", якому і належать заводи.

Почав він свою промову із нарікань на опалення. "Чому у вас в будь-якій будівлі на Харківщині дуже холодно? Хотів би запитати і мера, і голову обласної державної адміністрації", - сказав він.

Потім Зеленський розповів, як відвідав у Харкові авіаційний завод та завод імені Малишева.

"Я в шоці, що стосується статистики. Нам сказав директор заводу, що з 2009 року один танк побудували. А статистика така, що за радянських часів – 900 танків на рік. Що відбувається з нашими підприємствами?", - обурився президент.

Також Зеленський поговорив із працівниками заводу. Вони йому розповіли про дуже низьку заробітну плату та великі заборгованості із зарплат. Президент не розуміє, як можна працювати на державу за три з половиною тисячі гривень, і почуватися при цьому людиною.

"Є й інші умови, в яких люди працюють. Мені сказали, що взимку люди працювали в приміщені де була температура нуль градусів", - додав він.

"Як до худоби ставимося до людей, а потім хочемо, аби вони поважали владу, Україну, нікуди не їхали, і в нас працювали підприємства", - наголосив Зеленський.

Він заявив, що хоче, аби прем’єр зібрав уряд і з’ясував, хто замовник, і чому завод виробляє так мало танків, а також, що робити із заборгованостями та іншими проблемами.

Під час наради директор держконцерну "Укроборонпром" Айварасом Абромавичусом дипломатично повідомив, хто з колишньої влади "відкусив" ласий шматок замовлень в оборонці. Він назвав декілька компаній.

Відео З наступного року оборонний бюджет збільшиться майже на третину - Гончарук

Раніше у  ЗМІ з'явилася інформація, що у бюджеті на наступний рік витрати на потреби військового відомства не зростають, а отже, про розвиток армії не може бути й мови. Однак прем'єр-міністр України Олександр Гончарук заявив, що з наступного року оборонний бюджет збільшиться майже на третину.

З наступного року оборонний бюджет збільшиться майже на третину - Гончарук

Залиште свій коментар

Вибір редакції