Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один з лідерів "Слуги народу" анонсував на четвер ухвалення закону про особливий статус ОРДЛО

Дію закону хочуть подовжити терміном на один рік.

Перший заступник фракції "Слуги народу" у Верховній Раді Олександр Корнієнко анонсував ухвалення законопроєкту щодо особливостей самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Про це Корнієнко заявив на брифінгу у середу, передає УНІАН.

За його словами, у четвер, 12 грудня, депутатам запропонують ухвалити вищезгаданий законопроєкт одночасно в першому читанні і в цілому. Передбачається внести лише одну зміну – продовжити дію раніше ухваленого закону на один рік.

Корнієнко зазначив, що зараз відбудеться засідання комітету, який має ухвалити рішення, що відкриє можливість розглянути законопроєкт.

Раніше на сайті Верховної Ради оприлюднили текст проєкту, який пропонує зміни до закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей". Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що окрім подовження на рік, стара редакція закону не зазнала інших змін. Зазначимо, що продовження закону є однією з домовленостей під час "нормандського саміту". 

Відео Росія зацікавлена у закріпленні особливого статусу Донбасу на постійній основі

"Ухвалено підсумковий документ, у якому підтверджено безальтернативність послідовного виконання Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року. Підкреслено важливість налагодження прямого діалогу між сторонами конфлікту. Учасники перемовин вітали розведення сил і озброєнь на трьох пілотних участках. Це дійсно важливий крок для подальшої деескалації на Південному Сході України і забезпеченню повного припинення вогню", - заявив президент Росії.  

Росія зацікавлена у закріпленні особливого статусу Донбасу на постійній основі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції