Одіозного Єфремова мають випустити з-за ґратів через лічені години

На судовому процесі досі не надали слово прокурорам.

Менше чотирьох годин залишається перебувати за ґратами одіозному регіоналу Олександру Єфремову. Рівно опівночі спливає двомісячний термін його арешту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Якщо прокурори не нададуть суду аргументи щодо продовження арешту, Єфремова мають відпустити. Адвокати підсудного тягнуть час, не даючи обвинуваченню слова, коментуючи кожний рядок багатотомної справи та зачитують покази всіх свідків. Таку саму тактику юристи застосовували напередодні.

ВідеоСпливає термін арешту Олександра Єфремова

Екс-голові фракцїі ПР закидають фінансування так званої "ЛНР", посягання на територіальну цілісність України та розкрадання майна "Луганськвугілля". Захист наполягає, що Єфремов не міг вплинути на події в Луганську навесні 2014 року, а справа проти нього базується на сфабрикованих даних. А от стороні обвинувачення часу для пояснень досі не надали. "Це період, коли Янукович покинув країну. Я продовжував перебувати в місті Києві. Тому які обставини ініціювали проведення сесії Луганської обласної ради, який її порядок денний - я знати не міг. Зі мною з даного питання ніхто не радився", - наполягає сам Єфремов.

"Ті документи, які ми представили суду, які на даний час досліджуються - вони просто перекручуються захистом", - прокоментував прокурор ГПУ Павло Кожухівський і додав, що обвинувачення зможе все пояснити, коли його нададуть слово.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: