Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Одна з останніх фантазій генпрокурора". Ситник прокоментував справу про свій "елітний відпочинок"

Засідання суду перенесли.

Сьогодні, 6 серпня, у Сарненському суді Рівненщини відбулось засідання у справі про відпочинок директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника. При цьому засідання відбувалося у закритому режимі, а Ситник вмикався через відеозв'язок з Солом'янського райсуду Києва.

Як розповів Ситник журналістам після засідання, та інформація, яка спливала у пресі, не відповідає тим закидам, які він почув під час засідання, передає кореспондент ТСН.

"Спостерігаєм, сподіваюсь, одну з останніх фантазій нашого генерального прокурора. Ця фантазія починалась з якогось міфічного мого елітного відпочинку, якісь астрономічні суми 100 тисяч гривень. Зараз ми заслухали протоколи, згідно з ними я нібито не заплатив проживання в ході свого відпочинку в сумі – в одному протоколі 10 тисяч гривень, по другому протоколу 15 тисяч гривень (у сумі 25 тисяч гривень). Тобто, ці міфічні суми зникли, тобто щось наснилось нашому генеральному прокурору", - заявив Ситник.

За словами директора НАБУ, цей нібито безоплатний відпочинок йому закидають як корупційне правопорушення. Сам він стверджує, що за проживання платив, хоча чеків не зберіг.

"Моя позиція – жодних правопорушень, пов'язаних з корупцією, я не чинив. Щойно було задоволено наше клопотання про заслуховування свідків на наступному засіданні. Наразі засідання перенесене", - зазначив очільник Бюро.

Крім того він повідомив, що його стороною заявлялось прохання про відведення судді, оскільки головуючий суддя фігурував у справі про отримання хабаря. Але відвід був відхилений.

Нагадаємо, у травні поточного року ГПУ викликала на допит директора НАБУ. Генпрокурор Луценко заявив, що Ситник "забув заплатити" за відпочинок родини.

"Коли чиновник отримує будь-які послуги, а хтось інший платить, наприклад, 100 тис. грн, то це називається неправомірна вигода. Пан Ситник мав би це показати у декларації як подарунок, або ж краще заплатити самому", - говорив Луценко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції