Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одного з екс-керівників українського флоту судитимуть за державну зраду і дезертирство

Колишній контр-адмірал перейшов на бік країни-агресора.

Військова прокуратура Південного регіону України направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника штабу – першого заступника командувача Військово-Морських Сил України контр-адмірала Дмитра Шакуро.

Про це головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив на своєму сайті.

Дмитро Шакуро вчинив дезертирство з флоту і, зрадивши присязі, перейшов на бік Росії. З липня 2014 року він перебував на посаді заступника командувача Каспійської флотилії ВМС РФ. Зараз він звільнений з військової служби та перебуває на території окупованого Криму.

У липні 2016 року військова прокуратура Південного регіону повідомила колишньому контр-адміралу про підозру у дезертирстві і державній зраді.

Раніше повідомлялося, що тимчасово Балтійським флотом ВМФ Росії командує український дезертир віце-адмірал Сергій Єлісєєв. До служби в російських Збройних силах він був заступником головнокомандувача Військово-морськими силами Збройних сил України. У липні 2014 року він утік до Росії, змінивши місце служби. В Україні Сергію Єлисєєву висунуто звинувачення у дезертирстві, державній зраді, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, сприянні діяльності терористичної організації, веденні агресивної війни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції