Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одного з фігурантів справи Онищенка доправлять в суд із лікарняного ліжка

Суду забракло медичних документів про неможливість підозрюваного брати участь у судовому засіданні.

Апеляційний суд міста Києва вирішив забезпечити явку підозрюваного у "газовій справі" Валерія Постного на судове засідання із лікарні, яке відбудеться 30 червня.

Про це пише Укрінформ.

Колегія суддів своє рішення обґрунтовує браком медичних документів, які б свідчили про неможливість підозрюваного брати участь у судовому засіданні.

Раніше Адвокат Постного Іван Федорченко просив суд відкласти розгляд справи до тих пір, доки Постний не вилікується, оскільки зараз він перебуває на лікуванні у лікарні швидкої допомоги. У відповідь у прокуратурі повідомили, що довідка з лікарні про те, що підозрюваний може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

 

Нагадаємо, що Постний був заарештований та взятий під варту в рамках так званої "газової справи Онищенка" рішенням Солом'янського райсуду 18 червня, при чому розмір застави складає 1,5 млн гривень.

15 червня детективами НАБУ та прокурорами САП в рамках розслідування корупційної схеми з перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством "Укргазвидобування", було здійснено 37 обшуків у Львові, Дніпрі та Києві. 

Фігуранти газової схеми завдали державі збитків на 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

Додамо, що одним з організаторів розкрадання державного газу називають народного депутата Олександра Онищенка. Статті, які інкримінуються нардепу, передбачають покарання від 7 до 12 років ув'язнення.

Як діяла "схема Онищенка", через яку підприємства "відмивали" мільярди, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Відео Регламентний комітет рекомендує Верховній Раді розглянути подання на Олександра Онищенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції