Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оголошено переможця у конкурсі на посаду держсекретаря Кабміну

У грудні 2015 року Верховна Рада ввела інститут держсекретарів.

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Володимира Бондаренка державним секретарем Кабінету Міністрів. Бондаренко є першим заступником міністра Кабміну.

Про це інформує "Українська правда". 

Конкурсна комісія обрала резервним кандидатом Володимира Федорчука, який протягом року має право бути призначеним держсекретарем, якщо Бондаренко відмовиться від посади або виникне форс-мажор. Федорчук є заступником міністра Кабміну.

Раніше конкурсна комісія не обрала першого заступника державного секретаря Кабміну, тому що жоден із кандидатів не набрав необхідної мінімальної кількості балів, і попросила уряд оголосити повторний конкурс. Кабмін оголосив конкурси на держсекретарів 18 міністерств, а також держсекретаря уряду, першого заступника держсекретаря й 4 заступників держсекретарів. Конкурсна комісія допустила 12 претендентів на посаду держсекретаря Кабміну, 9 - на першого заступника держсекретаря Кабміну й 31 - на заступників.

Заробітна плата держсекретаря Кабміну буде складатися з посадового окладу - 13 267 гривень, а також низки надбавок, першого заступника - 12 320 гривень і надбавок, у заступників - 11 372 гривні й надбавок. До призначення держсекретарів їхні повноваження виконують заступники міністрів - керівники апарату, але не довше, ніж до 1 січня 2017 року. У грудні 2015 року Верховна Рада ввела інститут держсекретарів.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я України Уляна Супрун заявила, що категорично не погоджується із обраним державним секретарем міністерства. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. "За даними Моніторингової місії ДоброЧесно, особа, яку сьогодні обрали на держсекретаря МОЗ, не може займати цю посаду через конфлікт інтересів, а її ім'я фігурує у корупційних схемах", - написала Супрун. Голова МОЗ зазначила, що не може працювати в одній команді з людьми, які скомпрометовані або корумповані.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції