Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Охендовський лякає паралічем ЦВК у разі відсторонення його від посади

Посадовцю повідомили про наміри прокуратури щодо запобіжного заходу.

Голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському вручили клопотання про обрання запобіжного заходу та про відсторонення від посади. Він проходить у справі так званої "комірної книги" Партії регіонів, де нібито знайшли чотири його підписи про отримання коштів на загальну суму 17 тисяч доларів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури планують передати ці клопотання до суду у вівторок, 20 грудня. Цього ж дня, ймовірно, відбудеться і їхній розгляд.

Фотогалерея Охендовський показав свій маєток та прокоментував кримінальні звинувачення. Ексклюзив ТСН.Тиждень (9 фото)

Державні обвинувачі вже провели дві почеркознавчі експертизи. За результатами однієї, підпис про отримання грошей від Партії регіонів таки належить Охендовському, однак інша заперечує це. Також прокурори посперечались із адвокатами про правові наслідки можливого відсторонення Охендовського від посад – голови та члена ЦВК. Фігурант каже, що в разі задоволення клопотання про відсторонення, робота Центрвиборчкому буде паралізована. "Будь-який суддя при здоровому глузді ніколи не задовольнить таке клопотання. Теоретичними наслідками може бути повне блокування та паралізування роботи ЦВК під час виборчого процесу", - заявив Охендовський. "У разі неможливості голови ЦВК виконувати свої обов'язки, його обовязки виконує заступник. Від посади можна відсторонити будь-яку особу", - відповів на це заступник голови САП Володимир Кривенко.

Як уже повідомлялося, детективи клопотатимуть про призначення Охендовському заставив 1,2 млн гривень. Сам Охендовський вимагає закрити відкриту проти нього кримінальну справу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції