Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Охендовський сподівається, що справу проти нього закриють

Очільник ЦВК не збирається покидати Україну.

Голова ЦВК Михайло Охендовський заявив клопотання про закриття кримінального провадження проти нього через "нікчемність почеркознавчої експертизи".

Про це повідомляє ВВС Україна.

"Я сподіваюся на швидкий розгляд цього клопотання органом досудового слідства", - заявив Охендовський. Він переконує, що має достатньо аргументів для спростування усіх тверджень, які містяться у повідомленні про підозру.

Голова ЦВК стверджує, що в ході допиту йому та його захисникам вдалося спростувати всі фактичні обставини, на яких ґрунтується повідомлення про підозру. Наприклад, адвокатам нібито вдалося довести "нікчемність почеркознавчої експертизи".

Охендовський підкреслив, що не збирається залишати Україну і зацікавлений у співпраці зі слідством.

Нагадаємо, раніше НАБУ повідомляло, що зібрало достатньо доказів для оголошення голові ЦВК Михайлу Охендовському підозри в незаконному отриманні коштів з "чорної каси" Партії регіонів.

Раніше повідомлялося, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє чотири факти можливого отримання коштів з "чорної каси" Партії регіонів головою ЦВК Михайлом Охендовським. Тоді глава САП Назар Холодницький заявляв, що в наданих НАБУ Віктором Трипаком документах мова йде про можливе отримання суб'єктом О. коштів на відшкодування витрат, пов'язаних з відрядженнями за кордон як члена ЦВК.

Увечері 13 грудня Охендовському вручили повідомлення про підозру. Підозру вручили в аеропорту "Бориспіль", куди керівник ЦВК прилетів з Киргизстану після спостереження за виборами і референдумом.

ВідеоМихайло Охендовський у доброму гуморі вийшов після допиту в НАБУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції