Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Охорона ФСБ та реанімобіль. Al Jazeera розповіла про кортеж Курченка після перестрілки

За даними журналістів, у столиці РФ утікача супроводжують п'ять авто.

Український олігарх Сергій Курченко, який втік до Росії, посилив охорону після перестрілки на території елітного комплексу "Москва-Сіті". Про це йдеться в матеріалі Al Jazeera.

Перестрілка сталася ще  в листопаді 2017 в ресторані Crystal Ballroom в башті "Око", де святкував день народження чеченський бізнесмен. В тій самій будівлі розташований і офіс Курченка, йдеться у тексті.

Раніше російське видання The Insider писало, що кілька учасників інциденту зникли на авто  Maybach (машина, на якій їздить олігарх), Toyota Land Cruiser (реанімаційний автомобіль) і Lexus.

Тепер Al Jazeera з посиланням на колишніх водіїв олігарха пише, що кортеж Курченка складається вже з п'яти машин і з ним завжди їздить лікар. Один з автомобілів обладнаний глушником зв'язку з радіусом 200 метрів.

Займаються охороною олігарха-утікача нібито бійці управління "А" Центру спеціальних призначень ФСБ.

Раніше повідомлялося, що у столиці РФ на території Москва-Сіті 17 листопада сталася стрілянина, до якої може бути причетний Сергій Курченко. За даними ЗМІ, почалося все з бійки, що переросла у стрілянину, під час якої, за різною інформацією, постраждали від 4 до 6 осіб. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції