Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Океан Ельзи" існуватиме. Вакарчук розповів, що буде з його гуртом після виборів

Закон дозволяє суміщати парламентську та творчу діяльність.

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук не збирається покидати гурту "Океан Ельзи" після виборів. Про це Вакарчук розповів у власному штабі після оприлюднення результатів екзитполів.

"Я людина, яка декларує відсутність подвійних стандартів, я людина, яка декларує автентичність. Хіба я можу сказати вам, що мені більше нецікаво займатись музикою. Ви не повірите. Скажете, що я граю. Оскільки грати я не вмію, я скажу, що щиро вважаю, нема чого приховувати – "Океан Ельзи" існуватиме. Слава Богу, закон дозволяє займатись творчою діяльністю, а Бог забороняє мені не займатись", - заявив Вакарчук.

Відео "Океан Ельзи" існуватиме. Вакарчук зробив заяву щодо гурту

Вакарчук прокоментував майбутні плани гурту "ОЕ". 

"Океан Ельзи" існуватиме. Вакарчук зробив заяву щодо гурту

Нагадаємо, за результатами ексклюзивного опитування на замовлення ТСН дослідницьких компаній KantAr TNS та INFO SAPIENS станом на 18:00 до Верховної Ради нового скликання проходять 5 партій: перше місце посіла пропрезидентська партія "Слуга народу", за яку проголосувало 44,4% українців. На другому місці - проросійська "Опозиційна платформа - За життя" із результатом у 12,5%. Третя сходинка у партії  "Європейська солідарність" - 8,5%. Четверта сходинка за партією "Батьківщина", яка може розраховувати на 7,7%. До Ради також проходить "Голос" Святослава Вакарчука - 6%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції