Окремі райони Донецької та Луганської областей можуть мати особливий статус – Порошенко

Окремі райони Донецької та Луганської областей можуть мати особливий статус – Порошенко

Порошенко готовий гарантувати вільне використання мов та культурних традицій / Фото: УНІАН

Українська влада готова на значні кроки щодо децентралізації влади.

Президент України Петро Порошенко, після досягнення домовленості про припинення вогню на Донбасі, пообіцяв розглянути питання особливого статусу окремим районам Донецької та Луганської областей.

Про це Порошенко заявив на зустрічі із журналістами у Ньюпорті, повідомила прес-служба президента.

За його словами, Київ готовий забезпечити значні кроки щодо децентралізації влади, а також щодо особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей, їхньої економічної свободи і гарантії вільного використання мов та культурних традицій.

"Всі ці пункти є у мирному плані", - зазначив Порошенко.

Разом із тим президент України назвав символічним факт, що домовленість у Мінську була досягнута одночасно із самітом НАТО, на якому також ухвалили важливі для України рішення.

Він вкотре підкреслив, що українська сторона зробить все можливе для того, щоб зберегти мир і стабільність на Донбасі, але тепер це його спільна відповідальність із президентом Росії Володимиром Путіним.

Нагадаємо, сьогодні, 5 вересня, у Мінську на зустрічі тристоронньої групи щодо врегулювання конфлікту на Донбасі учасники переговорів домовились про негайне припинення вогню, а також про обмін полоненими.

Повʼязані теми:

Наступна публікація