Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Округ 213: опоненти затіяли брудну гру проти Дубнова

Столична Троєщина перетворилася на місце бойових дій. Тут на окрузі № 213 балотується кандидат від "Слуги народу" Артем Дубнов. Він заявляє, що опоненти організовують проти нього провокації, метою яких є зняття кандидата з виборів.

Так, одна з перевірених технологій  конкурентів – на окрузі зареєструвався "клон" Дубнова – нібито представник "Слуги народу" - Віктор Степаненко. Представники Артема підозрюють, що цей кандидат подав недостовірні дані до ЦВК, вказавши своїм місцем роботи Благодійний Фонд "Слуга народу". Через недосконалість законодавства захисту Дубнова не вдалося зняти Степаненка з реєстрації через суд, тому проти нього подано заяву до Національної поліції.

Ще одна технологія, що застосовують конкуренти Артема Дубнова – насичення інформаційного простору фейковими новинами щодо кандидата від "Слуги народу". Так, в Інтернеті з’явилося кілька публікацій про те, що Дубнов нібито є "скандальним забудовником". Кандидат заявляє, що це не відповідає дійсності – його сфера діяльності – медицина, девелопментом він ніколи не займався, а інвестував лише у власне житло як приватна особа.

Не гребують опоненти і методами, пов’язаними з порушенням законодавства. Так, у маршрутках, що їздять Троєщиною, з’явилися агітаційні плакати нібито від Артема Дубнова. Про це команді кандидата стало відомо із дописів дописувачів у соцмережах, які звернули увагу на порушення 74 статті Закону "Про вибори народних депутатів".  У штабі зреагували миттєво, подавши до ЦВК заяву про непричетність кандидата до цієї незаконної реклами.

У команді Артема Дубнова підозрюють, хто саме з опонентів може бути причетним до брудних методів та явних провокацій.

"Чинний народний депутат Борислав Береза вважає округ № 213 своєю вотчиною, тому рейтингові конкуренти йому тут не потрібні. Ми підозрюємо, що його команда не лише шкодить нам, розповсюджуючи фейки та плануючи провокації, але й звинувачує нас у тому, чого ми не робили", - заявляють у штабі Дубнова.

Справді, нещодавно Борислав Береза заявив про те, що якийсь зловмисник позривав усі його біл-борди на окрузі. Судячи з його саркастичного "ці нові обличчя", він натякає саме на Дубнова.

Щодо самого Борислава Берези у відкритих джерелах можна знайти достатньо компрометуючої інформації. Зокрема, він має подвійне прізвище – Бляхер-Береза та подвійне громадянство – України та Ізраїлю. Також проти нього було відкрито кримінальну справу за підробку документів, зокрема, диплому про вищу освіту.

Представникам штабу достеменно невідомо, чи справді саме Борислав Береза стоїть за всіма провокаціями проти кандидата Дубнова, проте до них надійшла інформація про те, що готується ще низка провокацій. Зокрема, намагатимуться підкинути наркотики до штабу або зафіксувати на відео нібито момент підкупу виборців з боку кандидата.

Сам Артем Дубнов сприймає подібні випади опонентів філософськи і просить небайдужих повідомляти про подібні порушення до штабу або до поліції.

"Вони побачили соціологію, де я, попри всі фейки та провокації, перемагаю, і тепер нервують. Вдаються до найбрудніших методів, щоб через їх провокації мені дали попередження, і потім спробувати зняти мене з виборів. Але мої юристи цього не допустять. Подібні витівки, звісно, псують мені настрій та відбирають багато часу, який я міг би провести у спілкуванні з виборцями. Але глобально вони нічого не змінять: я не здамся, не припиню боротьбу і обов’язково виграю вибори", - підсумував Артем Дубнов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції