Окружний адмінсуд відкрив провадження про заборону виїзду з України Порошенку й низці високопосадовців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом у провадженні йдеться про 180 топ-чиновників.

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом до Національної поліції, Служби безпеки та Адміністрації Державної прикордонної служби щодо заборони після проведення парламентських та президентських виборів виїзду з України високопосадовців.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби суду.

"Серед третіх осіб, окрім президента України Петра Порошенка, спікера парламенту Андрія Парубія та прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана зазначено понад 50 народних депутатів президентської фракції, більше ніж 40 членів уряду, голова правління НАК "Нафтогаз України", а також судді Верховного Суду і члени ВККСУ. Загалом 180 третіх осіб", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у суді, справу розглядатимуть у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників.

"Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Національної поліції України щодо непроведення всіх заходів задля забезпечення захисту нацбезпеки та непротидії організованій злочинності особами, які обіймають політичні посади і які, на думку позивача, могли вчиняти корупційні злочини", - уточнили у суді.

До того ж позивач просить визнати протиправною і бездіяльність СБУ щодо непроведення всіх заходів задля забезпечення захисту національної безпеки від організованої злочинності цими особами.

Окрім цього у суді нагадали, що раніше було відкрито провадження у справі за позовом Олександра Дубінського, який також просить суд заборонити високопосадовцям та політикам виїжджати за кордон протягом одного року після проведення парламентських та президентських виборів.

Як повідомлялося, також позов до президента України Петра Порошенка подав суддя Окружного адміністративного суду міста Києва, який просить визнати бездіяльність глави держави, зобов’язати видати указ про призначення судді на посаду та стягнути матеріальну шкоду.

Також позивається до чинного президента "бурштиновий" нардеп Борислав Розенблат. Другим відповідачем у позові вказаний директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

Залиште свій коментар

Вибір редакції