Окунська розповіла про втечу до Франції: життя у 10 квадратних метрах і захист від держави

Екс-жінка Власенка позбулася права відвідувати Україну.

Колишня дружина найближчого соратника Юлії Тимошенко Сергія Власенка отримала політичний притулок у Франції. Наталя Окунська переконала французьку владу, що на батьківщині її переслідували, і тепер має непогане життя в Парижі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За її словами, два роки тому вона після років заможного життя опинилася у злиднях. "Маючи все у власній країні – раптом потрапити у жорстокий мінус. Я плакала дуже багато. Я ридала щодня, у мене був стан абсолютної паніки", - розповіла Окунська. Вона твердить, що тікала з України, маючи в кишені лише 100 євро. Бо екс-чоловік нібито намагався запроторити її до в'язниці за кількома кримінальними справами, серед яких було навіть убивство. "Я запитала, скільки в мене є часу, щоби тікати. Мені сказали – три дні", - каже жінка.

Окунська бідкається, що в Парижі спершу жила гірше біженців: житло в 10 квадратних метрів від держави, величезні черги, щоб отримати посвідку на прожиття, але врешті через півроку їй таки дали дозвіл на проживання з правом роботи та медичної страховки. "Я показала все, що політична партія "Батьківщина" в себе на офіційному сайті писала про мене. Тобто політична партія була сильна стурбована особистим конфліктом. Коли був суд, я показала відео, як прийшла вся політична партія, вони зайняли весь зал", - твердить вона. За французькими законами, Окунській заборонено відвідувати Україну, інакше вона втратить право на проживання. "Тепер я точно знаю, що батьківщину вибирають. Для мене батьківщина – це та країна, де я почуваюся захищеною", - каже колишня дружина Власенка.

Той згадок про Окунську уникає. "Я не коментую нісенітниці", - категорично твердить він. Так само не хоче чути навіть запитання стосовно Окунської і лідерка "Батьківщини" - Юлія Тимошенко розвертається і йде, щойно чує прізвище екс-дружини свого помічника.

У Києві в Окунської лишилися батьки, а в Парижі через два роки після втечі жінка вже має велике житло, де в кожної дитини є окремі кімнати. Яким коштом провадиться таке життя – колишня модель не зізнається. Так само не показує і документ, який би доводив правдивість ії зізнань.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: