Окупаційна влада Криму відправила майже тисячу українських біженців в Сибір

Найближчим часом усіх біженців вивезуть з півострова

900 біженців зі Сходу України, які в Криму рятувалися від війни, вчора відправили в Іркутськ, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Люди дізнаються, куди їх везуть, лише в останню мить. Обирати регіон для переселення їм не дають. Довга подорож стартує в Сімферополі. Переселенців везуть спочатку на керченську переправу, звідти – поромом на Кубань, а відтак потяги доправляють їх до нового місця проживання. Самопроголошена кримська влада обіцяє за кілька днів вивезти з півострова всіх біженців. А їх там близько 10 тисяч.

"Ми запитали, в які міста будуть відправляти. Нам сказали, що вони самі не знають - це буде оголошуватися за дві години до відправлення. Куди ми їдемо, ми не знаємо", - каже Наталя Хрольова, біженка з Луганська.

"В Сибір ми б не хотіли їхати, тому що у нас діти, клімат може ним не підійти - вони хворітимуть. Ми люди південні, у нас клімат такий же як і тут, в Сімферополі", - додає Петро Железогло, біженець з Луганська.

"Сказали, що нас вже повно біженців, будуть нас на материк відправляти. Звичайно, не хочеться, де білі ведмеді...", - ділиться своїми думками Олена Рамбовська, біженка з Донецька. 

Михайло Шеремет, "віце-премьєр" самопроголошеної влади Криму, зізнався, що біженців везуть туди, де вони не хочуть бути - в Сибір.

"Сьогодні ми відправляємо 900 осіб в Іркутськ. Як ви самі розумієте, соціальна складова набагато вище на материковій частині Росії, ніж у нас тут на півострові, тому що ми самі перебуваємо на стадії формування", - сказав він.

Нагадаємо, ООН повідомила про 190 тисяч біженців, які залишили свої домівки в зоні АТО та Криму.

Відео900 біженців зі Сходу України відправлять в Іркутськ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: