Окупанти хочуть відібрати кораблі українських ВМС після кримського референдуму

Окупанти хочуть відібрати кораблі українських ВМС після кримського референдуму

Наразі військові кораблі заблоковані в Севастополі.

Кораблі Військово-Морських сил України "Славутич" та "Тернопіль", які знаходяться в Севастопольській бухті, блокують за допомогою буксирів, тросів та сіток. У разі спроби прориву блокади українськими кораблями вони намотаються на ґвинти і зупинять подальший рух, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Моряки постійно перебувають у казармі. Продуктів харчування, кажуть, удосталь. Єдине, чого бракує – це інформації. Бо ж усі українські телеканали в Криму вимкнули.

Російські вояки захоплювати українських моряків поки що не намагаються, але тримають у напруженні. Кажуть, що після референдуму корвети все одно заберуть.

"Заблокований наш головний вихід. У місті ще є одна бухточка, там теж пару кораблів стоїть. Вони теж заблоковані", - каже старший штурманської команди ВМС України Руслан Хомич.

Натомість, українці заявили, що судна радше затоплять, аніж віддадуть ворогу.

"Командир сказав, що кораблі не віддасть. Диверсанти підпливали – ми їх виявляли та відлякували. У нас постійно працюють пристрої, гвинт працює – вони бояться, що їх може затягти під гвинти", - розповів Хомич.

При цьому російські кораблі вільно пересуваються морем. За словами українських військових, великий десантний корабель постійно приходить у Севастополь завантажений якоюсь технікою з Новоросійська.

Раніше повідомлялося, що озброєні "зелені чоловічки" повернулися блокувати штаб ВМС у Севастополі.

Відео У Севастополі кораблі ВМС України заблокували буксирами, тросами і сітками

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів