Окупанти Криму хочуть ввести відповідальність за відсутність на мапах півострова у складі РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Окрім цього кримські "сенатори" готують закон про покарання за використання мап із українським Кримом.

У Росії збираються ввести відповідальність за використання мап, на яких Крим не вказано як частина Російської Федерації.

Про це з посиланням на авторів законопроекту пише "Інтерфакс".

"Те, що такий закон потрібен, - це абсолютно очевидно. Повинна бути передбачена відповідальність за те, якщо на картах Росії відсутнє зображення Криму в складі Росії, але для цього ми повинні проаналізувати всі ті норми, які є. Ми зараз законопроект із правовим управлінням допрацьовуємо", - заявила самопроголошена сенаторка від Криму Ольга Ковітіді.

Своєю чергою "член Ради Федерації" від Криму Сергій Цеков, зазначив, що спочатку планувалося змінити закон про рекламу, щоб виключити "неправильне зазначення приналежності" Криму в товарних знаках і акціях.

"Як нам сказано, товарний знак не є картою <...> Тому продовжуємо обговорювати (цей проект - прим.ред.), він йде важко, в основному - заперечення", - розповів Цеков.

За даними видання "Известия" законопроект, який передбачає адміністративну відповідальність за неправильне зазначення територіальної приналежності російських регіонів, може бути винесено на розгляд протягом трьох місяців.

Нагадаємо, Росія анексувала Кримський півострів у березні 2014 року, попередньо перекинувши туди "зелених чоловічків" - російських військових без розпізнавальних знаків, які захопили адмінустанови та заблокували українські військові частини. Під дулами автоматів було проведено псевдореферендум, на якому переважна більшість кримчан начебто висловилася за незалежність півострова і приєднання до складу Росії.

Російська влада наполягає на тому, що їхніх військових у Криму не було, а жителі півострова самі виявили своє бажання приєднатися до Росії. А тому це "приєднання" не є визначеною анексією, тобто військовим захопленням території іншої держави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції