Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти прийшли з обшуками до кримських активістів: у них вилучили гроші, ноутбуки й телефони

Росія продовжує тиск на незгодних з режимом людей.

В окупованому Криму російські силовики проводять обшуки у місцевих активістів і затримують їх.

Про це повідомляє "Кримська солідарність".

У Бахчисараї під прицілом уваги окупантів опинився громадський активіст Сейтумеров Сейтумер.

"Він широко відомий у Криму як фотограф пейзажної фотографії куточків Криму. За тими даними, які зараз повідомляють в соціальній мережі Facebook, він також має економічну освіту і є адміністратором в кафе Салачыкъ, власником якого є затриманий 11 жовтня Асанов Марлен (Сулейман)", - йдеться в повідомленні.

"Один з активістів громадського руху "Кримська солідарність", коментуючи сьогоднішній обшук у будинку Сейтумерова, називає це послідовним і цілеспрямованим тиском на активістів "Кримської солідарності" з метою змусити мовчати про те, що відбувається в Криму", - додали в організації.

Зараз Сейтумера Сейтумерова відвезли до поліції Бахчисарая. Адвокат намагається потрапити до свого підзахисного.

У місті Старий Крим силовики провели обшук в будинку ще одного активіста - Алімдара (Руслан за паспортом) Бєлялова. Він працює в мережі закладів громадського харчування Halal Fast Food.

"Раніше він вже був підданий адміністративному штрафу за його активну позицію та висвітлення реальних подій у Криму. Важливо зазначити, що остання жовтнева зустріч Кримської Солідарності проходила в Старому Криму", - розповіли в організації.

Згідно з даними активістів, після обшуку в будинку Бєлялова зникли грошові кошти у розмірі 3000 доларів і 60 000 руб.: "Просто забрали, без протоколів та іншої бюрократії". Також у нього вилучили телефони на експертизу згідно з постановою.

UPD_9. Сейтумер Сейтумерова відвезли в поліцію р. Бахчисарай. Адвокат намагається потрапити до свого підзахисного. UPD_8. Висок...

Posted by Кримська солідарність on Tuesday, November 7, 2017

"Зі слів Бєлялова, всі, хто брав участь в обшуку, не місцеві. П'ятьох працівників громадського харчування, які працевлаштовані в Алімдара Бєлялова доправили до райвідділу "для бесіди". ПІБ затриманих: Зекер'яєв Асан Расімович, Зекер'яєв Алім Айдерович, Абдураманов Ресуль Фарикович, Ісаєв Мустафа Рамазанович. Умеров Амет Халіловіч. У всіх намагаються відібрати ДНК і відбитки пальців", - повідомили в "Кримській солідарності".

Також силовики проводять обшук в смт Кіровське по вулиці Шкільна та в селищі Зарічне в будинку Кантимирова Ельдара - у нього вилучили телефони та ноутбук.

Раніше в Бахчисараї підконтрольний Кремлю суд присудив адміністративні штрафи в розмірі від 10 тисяч до 20 тисяч рублів дев'ятьом активістів, яких затримали російські силовики під час обшуків в будинках кримських татар 11 жовтня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції