Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти в Криму складають списки зрадників України, щоб прописати їх у квартирах

Раніше їм дозволили зареєструватися у військових містечках.

Окупанти в Криму складають списки осіб, які служили в Збройних силах України до 18 березня 2014 року на півострові, з метою врегулювання питання їхньої реєстрації за місцем проживання.

Про це 1 грудня повідомила прес-служба "уряду" анексованого Криму, пеередає видання Крим. Реалії.

"З огляду на той факт, що відсутність реєстрації спричиняє незручності не тільки колишнім військовослужбовцям, а й членам їхніх сімей, завершити всі процедури необхідно в найкоротші терміни. Так, наразі спільно з військовими комісаріатами ведеться робота зі збору списку осіб, які проходили військову службу у військових частинах, що дислокувалися до 18 березня 2014 року на територіях Криму і Севастополя", – заяивив "віце-прем'єр" Криму Ігор Михайличенко.

За його словами, колишнім українським військовим, які отримали паспорти громадянина Росії, "надається право зареєструватися за місцем проживання за адресою військового комісаріату, розташованого на території їхнього проживання".

Раніше російська влада дозволила колишнім українським військовослужбовцям прописатися в квартирах і будинках військових містечок Криму. За деякими даними, йдеться приблизно про 1,5-2 тисячі осіб.

Нагадаємо, в січні в Україні було вперше засуджено військового, який перейшов на бік Росії - підполковник Тарас Синечак отримав 8 років ув'язнення за державну зраду та дезертирство. Після окупації Криму він лишився працювати заступником керівника військового санаторію "Судак" у російській армії. Його затримали на КПП українські прикордонники, коли підполковник їхав на материкову частину України, щоб продати машину. Згодом він змінив свідчення, і заявляв, що їде на поховання бабусі, але, як з'ясували військові прокурори, це не було правдою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції