Окупанти видаватимуть ряджених мігрантів за кримських татар у фейках про вибори - Чубаров

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Людей забирають з будівництва доріг та аеропорту.

Кримські окупанти готують сюжети до дня виборів президента РФ і використовують для них трудових мігрантів неслов'янської зовнішності, аби видати за кримьских татар. Про це повідомив лідер Меджлісу та нардеп Рефат Чубаров.  

Політик сказав, що за наявною в нього інформацією на телеканалах півострова будуть показувати сюжети з людьми, які нібито "у доброму настрої, з великою охотою приходять на дільниці".

"Будуть показувати людей в національних костюмах, болгар, німців, а ось тут кримські татари, а ось українці у вишиванках, ось ці сюжети все готуються", - сказав Чубаров в ефірі "112 Україна".

Він додав, що пропагандисти не впевнені, що для таких роликів їм вистачить місцевого населення, тому вони і планують використовувати мігрантів.

"Вони вже проводять роботу з мобілізації трудових мігрантів, збирають людей, які працюють на терміналі Сімферопольського аеропорту, на будівництві військової дороги "Таврида", людей такий, скажімо, неслов'янської зовнішності. Їх теж будуть використовувати на виборах, щоб сказати, що це місцеві прийшли на вибори", - додав глава Меджлісу.

Як повідомлялося раніше,  за крісло президента РФ борються вісім кандидатів: Сергій Бабурін (Російський загальнонародний союз), Павло Грудінін (КПРФ), Володимир Жириновський (ЛДПР), Володимир Путін (самовисуванець), Ксенія Собчак ( "Громадянська ініціатива"), Максим Сурайкін ( "Комуністи Росії"), Борис Тітов ( "Партія зростання"), Григорій Явлінський ( "Яблуко").

Вибори президента Росії відбудуться 18 березня цього року – у день, коли після так званого референдуму Путін "приєднав" Крим до РФ. 

ВідеоВибори президента Росії перенесли на річницю анексії Криму

У Росії починається великий політичний театр. Президентська виборча кампанія стартувала офіційно. На догоду новому іміджеві Володимира Путіна навіть змінили дату виборів. Дільниці мали би відкритися 11 березня, але все трапиться на тиждень пізніше – 18-го - в річницю анексії Криму. Бо Путін бачить себе вже не борцем з тероризмом в Чечні, і не секс-символом Росії, а збирачем земель.

Вибори президента Росії перенесли на річницю анексії Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції