Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олег Ляшко вирішив одружитися

Його цивільна дружина поставила ультиматум.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вирішив одружитися. 8 квітня він освідчився своїй цивільній дружині Росіті Сайранян.

"Сьогодні я зробив своїй Росіті дуже серйозну пропозицію. До цього моменту ми йшли 20 років!", - написав Ляшко на своїй сторінці у Facebook і оприлюднив відео, як усе це відбувалося.

Сидячи за столом у родинному колі, Олег Ляшко заявив, що 2 червня йде з Росітою розписуватися. "Це ж у нас дитина скоро розписуватися буде, а ми тільки надумали йти розписуватися", - сказав радикал.

"20 років я думав, чи варто це робить. Я хотів би ще 20 років подумати, але Росіта не дала. Поставила ультиматум: або йдемо, або думай з іншою. А нам іншої не треба, нам треба найкраща", - сказав нардеп.

Росіта сказала, що це тепер їй потрібно сукню і кільце придбати, на що Ляшко жартома відповів, щоб вона уважніше читала свою декларацію. "Судячи з твоєї декларації, у тебе є кільце і все в тебе є".

Нагадаємо, глава "Радикальної партії" Олег Ляшко заповнив свою декларацію — за документом у нього 20,6 млн гривень доходів і 484 тисяч доларів готівки. За даними декларації на сайті НАЗК, його зарплата за 2017 рік склала 259,3 тисячі грн, ще 252,8 тисячі — забезпечення депутатської діяльності. 1,8 млн гривень Ляшко отримав як відсотки від вкладів в "Ощадбанку" і банку "Аркада", 571 тисяч — його виграш у лотереї "Фаворит спорт", 1,9 млн гривень — дохід від надання майна в оренду, а 15,9 млн гривень — дохід від відчуження нерухомості. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції